LUTERAŃSKI EWANGELICKI KOŚCIÓŁ
AUGSBURSKIEGO WYZNANIA

Bohoslužby a události

BYSTŘICE / BYSTRZYCA

28.8. – Zahájení školního roku, 10:30, spol., ofěra

4.9. – 12. Niedziela po Trójcy, 8:30, pl
Nydek, 10:30, pl
11.9. – 13. neděle po Trojici, 8:30, č,
Karpentná, 8:30, č, SCEAV
Nýdek, 10:30, č, ofěra
18.9. – 14. Niedziela po Trójcy, 10:30, pl, po: SpWP
Koszarzyska, 8:30, pl
25.9. – 240. výročí sboru, 10:00, spol., LECAV+SCEAV

2.10. – Dziękczynne święto żniw, 8:30, pl., ofiara
Nydek, 10:30, pl, ofiara
9.10. – 17. neděle po Trojici, 8:30, č
Nýdek, 10:30, č
16.10. – 18. Niedziela po Trójcy, 10:30, pl, po: SpWP
Karpętna, 8:30, pl
23.10. – 19. neděle po Trojici, 10:30, č, po: ZpVP
Košařiska, 8:30, č
30.10. – Celocírkevní památka Reformace, 10:30, spol., ZpVP, ofěra

6.11. – Památka zesnulých, 8:30, č
Nýdek, 10:30, č
13.11. – Dzień Pokuty, 8:30, pl, ofiara
Nydek, 10:30, pl, ofiara
20.11. – Neděle věčnosti, 10:30, č, po: ZpVP
27.11. – 1. Niedziela w Adwencie, 10:30, pl, ofiara, po: SpWP

ČESKÝ TĚŠÍN / CZESKI CIESZYN

Nedělní a sváteční bohoslužby vždy se Zpovědi a Večeři Páně

28.8. – 11. neděle po Trojici, 9:00, spol.

4.9. – 12. Niedziela po Trójcy, 9:00, pl, ofiara
11.9. – 13. neděle po Trojici, 9:00, č
18.9. – 14. neděle po Trojici, 9:00, spol.
25.9. – 15. neděle po Trojici, 9:00, spol.

2.10. – Díkůvzdání za úrody, 9:00, spol., ofěra
9.10. – 17. Niedziela po Trójcy, 9:00, pl
16.10. – 18. neděle po Trojici, 9:00, spol.
23.10. – 19. neděle po Trojici, 9:00, spol.
31.10. – Pondělí – Den reformace, 17:00, spol.

6.11. – Památka zesnulých, 9:00, spol., ofěra
13.11. – Dzień Pokuty, 9:00, pl
20.11. – Neděle věčnosti, 9:00, spol.
27.11. – 1. adventní neděle, 9:00, č

HRÁDEK / GRÓDEK

28.8. – 11. Niedziela po Trójcy, 8:30, pl

4.9. – Zahájení školního roku, 10:30, spol., ofěra, po: ZpVP
11.9. – 13. neděle po Trojici, 10:30, č
18.9. – 14. Niedziela po Trójcy, 8:30, pl, ofiara
25.9. – Archanděla Michaela, 8:30, č

2.10. – Díkůvzdání za úrody, 10:30, spol., ofěra
9.10. – 17. Niedziela po Trójcy, 10:30, pl, SpWP, dla starszych
16.10. – 18. neděle po Trojici, 8:30, č
23.10. – Niedziela przed Świętem Reformacji, 8:30, pl, ofiara

6.11. – Památka zesnulých, 10:30, č
13.11. – Dzień Pokuty, 8:30, pl, SpWP
20.11. – Neděle věčnosti, 8:30, č, ofěra
27.11. – 1. Niedziela w Adwencie, 10:30, pl, ofiara

PRAHA

Bohoslužby v českém jazyce v 16:30 hod.

TŘINEC / TRZYNIEC

28.8. – Zahájení školního roku, 9:00, č, ZpVP

4.9. – 12. Niedziela po Trójcy, 14:00, pl, ofiara
11.9. – 13. neděle po Trojici, 9:00, č, ZpVP
18.9. – 14. Niedziela po Trójcy, 9:00, pl, SpWP
25.9. – 15. neděle po Trojici, 9:00, č

2.10. – Díkůvzdání za úrody, 14:00, č, ofěra
9.10. – 17. Niedziela po Trójcy, 9:00, pl, SpWP
16.10. – 18. neděle po Trojici, 9:00, č, ZpVP
23.10. – 19. Niedziela po Trójcy, 9:00, pl

6.11. – 21. Niedziela po Trójcy, 14:00, pl, SpWP
13.11. – Neděle Pokání, 9:00, č, ZpVP
20.11. – Niedziela Wieczności, 9:00, pl
27.11. – 1. adventní neděle, 9:00, č, ofěra